Wirtualny spacer

Chrzciny

Chrzest to najważniejsze wydarzenie w życiu chrześcijanina. Uroczystość z nim związana jest okazją do rodzinnego spotkania i "przedstawienia" dziecka bliskim i krewnym. Dziecko zyskuje rodziców chrzestnych, ważnych w jego życiu ludzi. Dlatego zaplanujmy ten dzień tak, by maluszek czuł się bezpieczny i spokojny. Od czego zacząć przygotowania?  Na pewno od formalności w kościele, a potem warto zapoznać się z naszą ofertą na organizację przyjęcia. Polska gościnność przewiduje na tę okoliczność wystawny obiad. Wariant z przyjęciem w naszej restauracji ma ogromną zaletę: gotowaniem, szykowaniem stołu i sprzątaniem zajmiemy się my. Jeśli planujesz wyprawić chrzciny w lokalu, zamów miejsce przynajmniej dwa miesiące wcześniej. Przy wyborze miejsca kieruj się nie tylko ceną i menu, ale także tym, czy będzie gdzie przewinąć, nakarmić lub ułożyć maluszka do snu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę informacje pod numerem tel.: 694 432 882

Komunia

Dzień I Komunii Świętej to radosne chwile dla Twojego dziecka.
Aby poczuło ono wyjątkowość tego dnia, nie daj się owładnąć emocjami, jakie towarzyszą przygotowaniom do przyjęcia.

Przeżywaj ten dzień w zadumie wraz ze swym dzieckiem i powierz wszystko nam.
Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa uroczystą oprawę, obsługę kelnerską oraz menu dopasowane do Państwa preferencji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, informacje pod numerem tel.: 694 432 882

 

 

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 694 432 882
  • ul. Turystyczna 14
  • hotelkrolewski@wp.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.