Wirtualny spacer

Loty tandemowe

 

Chcesz zrealizować marzenia o lataniu i poznaniu widoku świata z perspektywy lecącego ptaka?
Szukasz nowych wrażeń, które pozwolą Ci na chwilowe oderwanie się od codzienności?
Zawsze marzyłeś o tym żeby polecieć samodzielnie na paralotni, ale chciałbyś najpierw sprawdzić czy to jest to czego faktycznie szukasz?
A może chcesz sprawić komuś oryginalny prezent, o którym z pewnością tak łatwo nie zapomni?
Skontaktuj się z nami!

Lot na paralotni daje odczucie nieskrępowanej swobody. Brak ograniczenia kabiną i tak zwany „wiatr pod nogami” pozwala poczuć prawdziwe zetknięcie z przestrzenią i przeniesienie się w najswobodniejszy świat trzech wymiarów.
Podczas lotu możesz zobaczyć swoje znane na codzień okolice z innej perspektywy, zaobserwować niezauważalne z ziemi obiekty takie jak na przykład starorzecza czy obiekty archeologiczne.
Loty z napędem z reguły wykonywane są na niewielkich wysokościach – daje to odczucie szybkiego przemieszczania się nad ziemią, jednak wzniesienie się na pułap kilkuset metrów też nie stanowi żadnego problemu i wtedy można tak naprawdę poczuć się wolnym jak ptak – można wtedy wyłączyć silnik i usłyszeć szum wiatru a przy odrobinie szczęścia polatać z ptakami, które często zaciekawione podlatują do ich „większego brata”.

- Lot paralotnią może odbyć się tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych (słaby wiatr do ok. 4m/s, brak opadów i zagrożenia burzowego. Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po wcześniejszej ocenie warunków pogodowych. Możliwość realizacji usługi w miesiące ciepłe.

- Aby móc wziąć udział w locie, pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 100kg zaś minimalna waga pasażera to 50kg. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 694 432 882
  • ul. Turystyczna 14
  • hotelkrolewski@wp.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.