Wirtualny spacer

Hotel Królewski pragnie zaoferować Państwu 3 nowoczesne, luksusowe i stylowo urządzone sale konferencyjne utworzone z myślą o organizacji promocji, spotkań biznesowych, szkoleń, seminarii, przyjęć okolicznościowych.

Nasze sale są w pełni wyposażone w nowoczesne urządzenia audio-wizualne, wszystkie są klimatyzowane, a na terenie całego kompleksu Hotelu Królewskiego mogą Państwo korzystać z bezprzewodowego Internetu. Wszystkie nasze sale posiadają naturalne światło dzienne, istnieje również możliwość pełnego zaciemnienia. Obsługa Hotelu Królewskiego, która organizuje wszystkie uroczystości, podchodzi do ich organizacji z wielkim zaangażowaniem i zapałem. Już na samym początku naszej współpracy nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby każde Państwa spotkanie zakończyło się sukcesem. Powierzchnia naszego kompleksu o unikalnym w skali kraju wyglądzie, jego infrastruktura oraz profesjonalna i doświadczona obsługa są w stanie zrealizować każdy Państwa pomysł oraz dać z siebie wszystko, po to aby Państwa potrzeby zostały całkowicie zaspokojone.

ZAPEWNIAMY KOMFORTOWE WARUNKI PRACY I WYPOCZYNKU!

Sala Magnacka

Sala Galeria

Sala Kolumnowa

Powierzchnia

100 m2

250 m2

450 m2

Ustawienie kinowe

100 os.

300 os.

400 os.

Ustawienie w podkowę

70 os.

100 os.

120 os.

Ustawienie szkolne

40 os.

80 os.

100 os.

Wyposażenie

klimatyzacja, nagłośnienie i sprzęt audiowizualny, światło dzienne, Internet - stałe łącze, wideokonferencje, ekran i projektor, rzutnik folii

{galeria zdjęć}

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 694 432 882
  • ul. Turystyczna 14
  • hotelkrolewski@wp.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.