Wirtualny spacer

Catering

Hotel Królewski zajmuje się obsługą gastronomiczną wszelkich uroczystości służbowych i rodzinnych, od 1 do 600 osób. Możemy je urządzić w salach bankietowych lub w Państwa firmie, w plenerze.

Dołożymy wszelkich starań, by dekoracje stołu, jakość i wygląd potraw, stanowiły integralną część oprawy artystycznej. Przygotowując przyjęcia zawsze bierzemy pod uwagę warunki i specyfikę miejsca, czas trwania spotkania i Państwa oczekiwania.

Sprawimy, że Wasze przyjęcie będzie naprawdę wyjątkowe i niezapomniane. Jesteśmy w stanie zapewnić namioty, zadaszenia, meble ogrodowe oraz oprawę muzyczną.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami firm i osób współpracujących z nami z województwa lubelskiego i podkarpackiego,  być może znajdą Państwo informacje od osób z państwa rejonów, którzy skorzystali już  z naszych usług. Z pewnością odnajdą Państwo opinie osób z takich miast jak : Zamość, Sandomierz, Stalowa Wola, Biłgoraj, Kraśnik, Lublin, Rzeszów.

 

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 694 432 882
  • ul. Turystyczna 14
  • hotelkrolewski@wp.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.